Bhg Kewangan dan Akaun

For sending email to officers JHEV, addressed to the officer concerned (see column Email) followed by @mod.gov.my

Nama Designation Branches Telephone Fax Email
Puan Norsuzaini binti Mohd Sarif Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 norsuzaini@mod.gov.my
Puan Che Noremy Binti Che Hasan Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 noremy@mod.gov.my
Encik Romie Bin Kasman PP2 (BKA) Unit Akaun 03-2050 8181 03-2694 4639 romie@mod.gov.my
Puan Razinah Binti Zeol PP6 (BK5) Unit Akaun 03-2050 8155 03-2694 4639 razinah.zeol@mod.gov.my
Puan Norizan Binti Abu Bakar Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 norizan@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

For sending email to officers JHEV, addressed to the officer concerned (see column Email) followed by @mod.gov.my

Nama Designation Branches Telephone Fax Email
Mej Jen Dato’ Dzulkarnain bin Ahmad Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8001 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Cheri bin Mohd Salim Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohamad Firdaus bin Ismail Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
LKpl Mohd Nazrul bin Mat Rozi Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Encik Azizul Amri bin Ahmad Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 azizulamri@mod.gov.my
Lt Abdul Wahid bin Muhammad Sabri ADC Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Puan Zaiton binti Abdullah Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 zaiton.abdullah@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

For sending email to officers JHEV, addressed to the officer concerned (see column Email) followed by @mod.gov.my

Nama Designation Branches Telephone Fax Email
Mej Pandi A/K Sman Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8173 03-2691 7546 pandi@mod.gov.my
Puan Maria Binti Che Mat @ Muhammad Nawi Timbalan Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 0320508196 0326917564 maria@mod.gov.my
Encik Mohd Faris bin Jamaluddin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8053 03-2691 7564 faris@mod.gov.my
Puan Aziha Binti Mohd Isa Pemb.Perpustakaan Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8013 03-2691 7564 aziha@mod.gov.my

Bhg Pencen

For sending email to officers JHEV, addressed to the officer concerned (see column Email) followed by @mod.gov.my

Nama Designation Branches Telephone Fax Email
Puan Fadzila binti Yaakob Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 fadzila@mod.gov.my
Encik Hairi bin Sharif Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129
Mejar Abd Rahim bin Musa PP1 Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508115 rahim.musa@mod.gov.my
Encik Muhammad Hanafi bin Kamal Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508066