Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norsuzaini binti Mohd Sarif Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 norsuzaini@mod.gov.my
Puan Che Noremy Binti Che Hasan Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 noremy@mod.gov.my
Encik Romie Bin Kasman PP2 (BKA) Unit Akaun 03-2050 8181 03-2694 4639 romie@mod.gov.my
Puan Razinah Binti Zeol PP6 (BK5) Unit Akaun 03-2050 8155 03-2694 4639 razinah.zeol@mod.gov.my
Puan Norizan Binti Abu Bakar Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 norizan@mod.gov.my
Encik Mohd Firuz Bin Zulkafli Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 mohdfiruz@mod.gov.my
Cik Noorhaslina Bt Shariffudin Ketua Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 noorhaslina@mod.gov.my
Encik Mohamad Aidiazhar bin Mat Yasin Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit PTJ 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej. Jen. Dato' Mohamad Khir Bin Abdullah Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8001 03-2691 7561 khir@mod.gov.my
Kpl Mustafa bin Che Mat Aroff Tugas Am Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohd Radzuan bin Mat Rashid Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohamad Hisham bin Che Hat Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Encik Azizul Amri bin Ahmad Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 azizulamri@mod.gov.my
Kapt Nazrul Fazrie bin Noor Nasruddin ADC Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Puan Zaiton binti Abdullah Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 zaiton.abdullah@mod.gov.my
Haji Abd Karim bin Haji Husain Timbalan Ketua Pengarah Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8003 03-2694 4639 karim.husain@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Pandi A/K Sman Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8173 03-2691 7546 pandi@mod.gov.my
Puan Maria Binti Che Mat @ Muhammad Nawi Timbalan Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 0320508196 0326917564 maria@mod.gov.my
Encik Mohd Faris bin Jamaluddin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8053 03-2691 7564 faris@mod.gov.my
Puan Aziha Binti Mohd Isa Pemb.Perpustakaan Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8013 03-2691 7564 aziha@mod.gov.my