Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norsuzaini binti Mohd Sarif Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 norsuzaini@mod.gov.my
Puan Che Noremy Binti Che Hasan Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 noremy@mod.gov.my
Encik Romie Bin Kasman PP2 (BKA) Unit Akaun 03-2050 8181 03-2694 4639 romie@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Jen Dato’ Dzulkarnain bin Ahmad Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8001 03-2691 7561 khir@mod.gov.my
Kpl Cheri bin Mohd Salim Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohamad Firdaus bin Ismail Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
LKpl Mohd Nazrul bin Mat Rozi Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Encik Azizul Amri bin Ahmad Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 azizulamri@mod.gov.my
Lt Abdul Wahid bin Muhammad Sabri ADC Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Mej Ahmad Nirman Faris bin Zakaria PS2 Pengurusan Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Pandi A/K Sman Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8173 03-2691 7546 pandi@mod.gov.my
Puan Maria Binti Che Mat @ Muhammad Nawi Timbalan Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 0320508196 0326917564 maria@mod.gov.my
Encik Mohd Faris bin Jamaluddin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8053 03-2691 7564 faris@mod.gov.my
Puan Aziha Binti Mohd Isa Pemb.Perpustakaan Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8013 03-2691 7564 aziha@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norazwa binti Ahmad Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129
Puan Norazilah binti Awang Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 norazilah@mod.gov.my
Puan Nor Laila binti Kimi Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norlaila.kimi@mod.gov.my
Puan Norhazika binti Mohamad Nordin Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norhazika@mod.gov.my
Puan Fadzila binti Yaakob Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 fadzila@mod.gov.my
Encik Hairi bin Sharif Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129