• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norsyazwana binti Adnan Penolong Akauntan W29(KUP) Unit Akaun 03-20508168 03-26944639 norsyazwana@mod.gov.my
Cik Tan Siok Keng Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 siokkeng@mod.gov.my
Cik Norhasnida binti Che Hassan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-20508163 03-26944639 norhasnida@mod.gov.my
Puan Ruhayu binti Abd Raof Pen. Akauntan W29 (KUP) Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 ruhayu@mod.gov.my

Bhg Pengurusan Maklumat

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Mohd Azlisham Bin Shamsuri Penolong Pengarah 6 Unit Operasi 03-2050 8107 03-2691 7561 mohdazlisham@mod.gov.my
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Unit Operasi 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Encik Syamsul Muhaiyudin Bin Musa Juruteknik Komputer Unit Operasi 03-2050 8110 03-2691 7561 muhaiyudin@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 3 Unit Operasi 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Unit Aplikasi 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Ishak Penolong Pengarah 9 Unit Aplikasi 03-2050 8143 03-2691 7561 noraini.ishak@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Hanafi bin Kamal Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508066 03-26984850
PW II Anathan A/L Devawagamani Penyelia Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508119 03-2698 4850 anathan@mod.gov.my
Cik Nur Aliza binti Mokhtar Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 nuraliza@mod.gov.my
En. Aminul Qadri bin Ruslan Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 aminul@mod.gov.my
Puan Norazwa binti Ahmad Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 norazwa@mod.gov.my
Pn Nur Azrina Bt Hussain Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508145 03-26940694 nurazrina@mod.gov.my
Pn Nurul Mazira Bt Mustafa Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508145 03-26940694 mazira@mod.gov.my
Puan Syarifah Narimah binti Syed Majid Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508126 03-26940694 sh.narimah@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
En Mohd Afizi bin Mazelan Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-20508086 03-2691 7564 afizi@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Muhammad Ridzuan bin Zawawi Timbalan Ketua Pengarah Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8003 03-2694 4639 ridzuan.zawawi@mod.gov.my