• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
PWII Anuar bin Razali Penyelia Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508119
Puan Norazwa binti Ahmad Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129
Puan Norazilah binti Awang Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 norazilah@mod.gov.my
Puan Nor Laila binti Kimi Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norlaila.kimi@mod.gov.my
Puan Norhazika binti Mohamad Nordin Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norhazika@mod.gov.my
Mejar Salim bin Ibrahim PP4 Unit Pencen Terbitan 03-20508116 salim@mod.gov.my
Puan Sh Narimah binti Syed Majid Pembantu Tadbir Unit Pencen Terbitan 03-20508126
Sjn Clayton ak Marang Kerani Unit Pencen Terbitan 03-20508128

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norizan Binti Abu Bakar Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 norizan@mod.gov.my
Encik Mohd Firuz Bin Zulkafli Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 mohdfiruz@mod.gov.my
Puan Ruhayu binti Abd Raof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 ruhayu@mod.gov.my
Puan Suhaira Binti Mohd Yusssof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 suhaira@mod.gov.my
Puan Mazura Binti Nayan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8163 03-2694 4639 mazura@mod.gov.my
Cik Noorhaslina Bt Shariffudin Ketua Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 noorhaslina@mod.gov.my
Encik Mohamad Aidiazhar bin Mat Yasin Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit PTJ 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Khairul Azhar bin Jamaludin Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Nasrul Hadi Bin Shaharudin PP5 Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 nasrul.shaharudin@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Ahmad Nirman Faris bin Zakaria PS2 Pengurusan Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Haji Abd Karim bin Haji Husain Timbalan Ketua Pengarah Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8003 03-2694 4639 karim.husain@mod.gov.my
Cik Anisah binti Mohamad Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8005 03-2694 4639 anisah@mod.gov.my