• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Ramlah Binti Mohamed Aris Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 ramlah@mod.gov.my
Puan Norazilah Binti Awang Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 norazilah@mod.gov.my
En Muhammad Hanafi Bin Kamal Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Nur Azrina Binti Hussain Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8145 03-2698 4850 nurazrina@mod.gov.my
Puan Hasliza Binti A.Wahab Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8123 03-2698 4850 -@mod.gov.my
PW II Robiah Binti Kadir Penyelia Unit Pencen Terbitan 03-2050 8126 03-2698 4850 robiah@mod.gov.my
Kpl Azroy Bin Samah Kerani ZA4 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8128 03-2698 4850 azroy@mod.gov.my
Norasyikin Binti Sh Salim Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8133 03-2698 4850 norasyikin@mod.gov.my
Kpl Marzakir Bin Ahmad Kerani ZA4 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8128 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Clifforna Anak Robert Umbat Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8145 03-2698 4850 clifforna@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Razinah Binti Zeol PP6 (BK5) Unit Akaun 03-2050 8155 03-2694 4639 razinah.zeol@mod.gov.my
Puan Norizan Binti Abu Bakar Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 norizan@mod.gov.my
Encik Mohd Firuz Bin Zulkafli Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 mohdfiruz@mod.gov.my
Puan Mazura Binti Nayan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8163 03-2694 4639 mazura@mod.gov.my
Cik Noorhaslina Bt Shariffudin Ketua Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 noorhaslina@mod.gov.my
Encik Mohamad Aidiazhar bin Mat Yasin Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit PTJ 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Khairul Azhar bin Jamaludin Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 -@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Zaiton binti Abdullah Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 zaiton.abdullah@mod.gov.my
Haji Abd Karim bin Haji Husain Timbalan Ketua Pengarah Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8003 03-2694 4639 karim.husain@mod.gov.my
Cik Anisah binti Mohamad Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8005 03-2694 4639 anisah@mod.gov.my