• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norazilah binti Awang Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 norazilah@mod.gov.my
Puan Nor Laila binti Kimi Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norlaila.kimi@mod.gov.my
Puan Norhazika binti Mohamad Nordin Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508078 norhazika@mod.gov.my
Puan Fadzila binti Yaakob Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129 fadzila@mod.gov.my
Encik Hairi bin Sharif Pembantu Tadbir Unit Pencen Perkhidmatan 03-20508129
Mejar Salim bin Ibrahim PP4 Unit Pencen Terbitan 03-20508116 salim@mod.gov.my
Puan Sh Narimah binti Syed Majid Pembantu Tadbir Unit Pencen Terbitan 03-20508126
Sjn Clayton ak Marang Kerani Unit Pencen Terbitan 03-20508128

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Zaiton binti Abdullah Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 zaiton.abdullah@mod.gov.my
Haji Abd Karim bin Haji Husain Timbalan Ketua Pengarah Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8003 03-2694 4639 karim.husain@mod.gov.my
Cik Anisah binti Mohamad Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8005 03-2694 4639 anisah@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Razinah Binti Zeol PP6 (BK5) Unit Akaun 03-2050 8155 03-2694 4639 razinah.zeol@mod.gov.my
Puan Norizan Binti Abu Bakar Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8169 03-2694 4639 norizan@mod.gov.my
Encik Mohamad Aidiazhar bin Mat Yasin Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit PTJ 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Khairul Azhar bin Jamaludin Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Nasrul Hadi Bin Shaharudin PP5 Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 nasrul.shaharudin@mod.gov.my
Cik Tan Siok Keng Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 siokkeng@mod.gov.my
Puan Ruhayu binti Abd Raof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 ruhayu@mod.gov.my
Puan Suhaira Binti Mohd Yusssof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 suhaira@mod.gov.my
Puan Mazura Binti Nayan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8163 03-2694 4639 mazura@mod.gov.my