• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Anisah binti Mohamad Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8005 03-2694 4639 anisah@mod.gov.my
Encik Muhamad Yusof Bin Omar Pembantu Operasi Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8010 03-2691 7564 yusof.omar@mod.gov.my
Encik Azman Bin Zainal Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Cik Zatul'itri Farizan Binti Shamsudin Pengarah Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8004 03-2691 7564 zatul@mod.gov.my
Lt. Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar PP1 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8011 03-2691 7564 yazid@mod.gov.my
Encik Muhammad Zamri Bin Ab Kadir Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8054 03-2691 7564 zamri.kadir@mod.gov.my
Encik Azmi Bin Ahmad Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Natasha Qystina Josika binti Yassin PP3 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8082 03-2691 7564 natasha@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Sjn Mohd Yusri Bin Abdul Rashid Penyelia Pingat Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 yusri@mod.gov.my
Kpl Nurjannah binti Ghazali Kerani Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 nurjannah@mod.gov.my
Puan Manisah Binti Mohd Yasin Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8044 03-2691 7564 manisah@mod.gov.my
Encik Mohd Afizi bin Mazelan Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8086 03-2691 7564 afizi@mod.gov.my
Puan Nor Lenny Binti Sahari Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8183 03-2691 7564 norlenny@mod.gov.my
Puan Zyasfitri Ismawati binti Awang Ismail Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8182 03-2691 7564 -@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Nor Asmah Wati Binti Md Saimi PP6 (BKA) Unit Bayaran 03-2050 8156 03-2694 4639 noorasmah@mod.gov.my
Encik Fadil Hikma Bin Kamal Bharin Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 fadilhikma@mod.gov.my
Encik Serin Bin Deman Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 serin@mod.gov.my
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my