• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Sjn Clayton ak Marang Penyelia Unit Pencen Terbitan 03-2050 8126 03-2694 0694 clayton@mod.gov.my
Puan Nelly Binti Laiti Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 -@mod.gov.my
En Mohd Hasrul Bin Ahmat Khohairi Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 mohdhasrul@mod.gov.my
Puan Nordiyati Binti Awang Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 nordiyati@mod.gov.my
Puan Nor Rofishah Binti Rusli Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 rofishah@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Tan Siok Keng Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 siokkeng@mod.gov.my
Encik Serin Bin Deman Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 serin@mod.gov.my
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my
Encik Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 -@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Anisah binti Mohamad Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Ketua Pengarah 03-2050 8005 03-2694 4639 anisah@mod.gov.my
Encik Muhamad Yusof Bin Omar Pembantu Operasi Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8010 03-2691 7564 yusof.omar@mod.gov.my
Encik Azman Bin Zainal Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Cik Zatul'itri Farizan Binti Shamsudin Pengarah Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8004 03-2691 7564 zatul@mod.gov.my
Puan Zyasfitri Ismawati binti Awang Ismail Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8182 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Nor Lenny Binti Sahari Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8183 03-2691 7564 norlenny@mod.gov.my
Puan Nurulhuda Binti Supa'at Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8045 03-2691 7564 nurulhuda.supaat@mod.gov.my
Puan Siti Noorkhalijah binti Mhd Yusof Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8012 03-2691 7564 noorkhalijah@mod.gov.my
Encik Basiron bin Mahmud Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Nor Izzua Binti Ismail PP2 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8188 03-2691 7564 izzua@mod.gov.my
Cik Noor Ashikin binti Ibrahim PP4 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564