• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Mazura Binti Nayan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8073 03-2694 4639 mazura@mod.gov.my
Cik Noorhaslina Bt Shariffudin Ketua Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 noorhaslina@mod.gov.my
En Khairul Azhar bin Jamaludin Pen. Akauntan W29 (KUP) Unit PTJ 03-2050 8072 03-2694 4639 Khairul.azhar@mod.gov.my
En Nasrul Hadi Bin Shaharudin Penolong Pengarah 5 Unit PTJ 03-2050 8153 03-2694 4639 nasrul.shaharudin@mod.gov.my
Puan Norlela Binti Kamarudin Penolong Pengarah 3 Unit PTJ 03-2050 8025 03-2694 4639 norlela.kamarudin@mod.gov.my
Cik Norhasnida binti Che Hassan Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-20508163 03-26944639 norhasnida@mod.gov.my
Cik Tan Siok Keng Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 siokkeng@mod.gov.my
Puan Ruhayu binti Abd Raof Pen. Akauntan W29 (KUP) Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 ruhayu@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Sjn Mohd Yusri Bin Abdul Rashid Kerani Unit Pingat dan Memorial 03-2050 8030 03-2691 7564 yusri@mod.gov.my
Kpl Nurjannah binti Ghazali Kerani Unit Pingat dan Memorial 03-2050 8030 03-2691 7564 nurjannah@mod.gov.my
Lt. Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar Penolong Pengarah 1 Unit Pingat dan Memorial 03-2050 8011 03-2691 7564 yazid@mod.gov.my

Bhg Pengurusan Maklumat

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Unit Aplikasi 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Ishak Penolong Pengarah 9 Unit Aplikasi 03-2050 8143 03-2691 7561 noraini.ishak@mod.gov.my
Puan Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Unit Aplikasi 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Syarifah Narimah binti Syed Majid Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508126 03-26940694 sh.narimah@mod.gov.my
Sjn Clayton ak Marang Penyelia Unit Faedah Kematian 03-20508126 03-26940694 clayton@mod.gov.my
Pn Clifforna Anak Robert Umbat Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508145 03-26940694 clifforna@mod.gov.my
Puan Siti Ruzana Bt Ramli Pembantu Tadbir Unit Faedah Kematian 03-20508145 03-26940694

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Muhamad Yusof Bin Omar Pembantu Operasi Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8010 03-2691 7564 yusof.omar@mod.gov.my
Encik Azman Bin Zainal Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564