• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Nasrul Hadi Bin Shaharudin PP5 Unit PTJ 03-2050 8154 03-2694 4639 nasrul.shaharudin@mod.gov.my
Cik Tan Siok Keng Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8165 03-2694 4639 siokkeng@mod.gov.my
Puan Ruhayu binti Abd Raof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 ruhayu@mod.gov.my
Puan Suhaira Binti Mohd Yusssof Pembantu Tadbir Unit PTJ 03-2050 8162 03-2694 4639 suhaira@mod.gov.my
Norfarhana Binti Mohamed Manshawi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Bayaran 03-2050 8164 norfarhana@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Kpl Fairul Azlin Bin Ali Kerani ZA4 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8128 03-2698 4850 fairul.ali@mod.gov.my
Noorhayati Binti Ismail Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8133 03-2698 4850 noorhayati@mod.gov.my
Zainita Binti Abdul Raman @ Abdul Rahman Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8133 03-2698 4850 zainita@mod.gov.my
Puan Nurul Mazira Binti Mustafa Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8128 03-2698 4850 mazira@mod.gov.my
Puan Mashithah Binti Sulaiman Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Terbitan 03-2050 8128 03-2698 4850 mashithah@mod.gov.my
Puan Nik Samsiah binti Nik Abd Aziz Pembantu Tadbir N22 KUP Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 niksamsiah@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Muhamad Yusof Bin Omar Pembantu Operasi Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8010 03-2691 7564 yusof.omar@mod.gov.my
Encik Azman Bin Zainal Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Cik Zatul'itri Farizan Binti Shamsudin Pengarah Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8004 03-2691 7564 zatul@mod.gov.my
Cik Noor Ashikin binti Ibrahim PP4 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564
Encik Muhammad Zamri Bin Ab Kadir Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8054 03-2691 7564 zamri.kadir@mod.gov.my
Encik Azmi Bin Ahmad Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Lt. Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar PP1 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8011 03-2691 7564 yazid@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my