• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Siti Aishah Binti Salleh Ketua Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8009 03-2691 7564 aishah.salleh@mod.gov.my
Encik Azmi Bin Ahmad Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Lt. Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar PP1 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8011 03-2691 7564 yazid@mod.gov.my
Encik Muhammad Zamri Bin Ab Kadir Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8054 03-2691 7564 zamri.kadir@mod.gov.my
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Natasha Qystina Josika binti Yassin PP3 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8082 03-2691 7564 natasha@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
Kpl Nurjannah binti Ghazali Kerani Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 nurjannah@mod.gov.my
Sjn Mohd Yusri Bin Abdul Rashid Penyelia Pingat Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 yusri@mod.gov.my
Encik Mohd Afizi bin Mazelan Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8086 03-2691 7564 afizi@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Norfarhana Binti Mohamed Manshawi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Bayaran 03-2050 8164 norfarhana@mod.gov.my
Cik Nor Asmah Wati Binti Md Saimi PP6 (BKA) Unit Bayaran 03-2050 8156 03-2694 4639 noorasmah@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Normakiah Binti Mohamad Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 normakiah@mod.gov.my
Cik Valliammal A/P Mohan Pem.Tad.Kew W19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Zarina Binti Zainol Abidin Pembantu Tadbir N19 (Kontrak) Unit Pencen Perubatan 03-2050 8081 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Nik Samsiah binti Nik Abd Aziz Pembantu Tadbir N22 KUP Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 niksamsiah@mod.gov.my
Puan Hasliza Binti A.Wahab Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8075 03-2698 4850 hasliza.wahab@mod.gov.my
PW II Rina Shaliza Binti Nasir Penyelia Unit Pencen Perubatan 03-2050 8117 03-2698 4850 rinashaliza@mod.gov.my
Puan Nur Fazliyana Binti Mohd Ali Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8081 03-2698 4850 fazliyana@mod.gov.my
En Raja Muhamad Zaki bin Raja Sulong Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8081 03-2698 4850 rajazaki@mod.gov.my