• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my
Encik Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Puan Norlela Binti Kamarudin PP1 (BKA) Unit Semak 03-2050 8152 03-2694 4639 aidid@mod.gov.my
Puan Nur Syazwani Binti Mohd Ismail Penolong Akauntan w29 (KUP) Unit Semak 03-2050 8165 03-2694 4639 nursyazwani@mod.gov.my
Encik Zukiman Bin Ab Hamid Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 zukiman@mod.gov.my
Puan Norsyazwana Binti Adnan Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 norsyazwana@mod.gov.my
Encik Haripra Yoga Bin Lazuardi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8164 03-2694 4639 haripra@mod.gov.my
Puan Norhayati Binti Puteh Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 norhayati.puteh@mod.gov.my
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Encik Mohamad Izuan bin Johari PP4 (BKA) Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 izuan.johari@mod.gov.my
Puan Sarimah binti Bismail Penolong Akauntan (KUP) Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Natasha Qystina Josika binti Yassin PP3 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8082 03-2691 7564 natasha@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
Kpl Nurjannah binti Ghazali Kerani Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 nurjannah@mod.gov.my
Sjn Mohd Yusri Bin Abdul Rashid Penyelia Pingat Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8030 03-2691 7564 yusri@mod.gov.my
Mej Hasrudin bin Hashim PP2 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8130 03-2698 4850
Encik Mohd Najib bin Dawod Pengarah Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8195 03-2691 7546 -@mod.gov.my
Lt Kol Ahmad Kamar Bin Abdul Ghani PP1 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8017 03-2691 7564 ahmadkamar@mod.gov.my
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my