• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Noor Ashikin binti Ibrahim PP4 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564
Encik Muhammad Zamri Bin Ab Kadir Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8054 03-2691 7564 zamri.kadir@mod.gov.my
Encik Azmi Bin Ahmad Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Lt. Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar PP1 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8011 03-2691 7564 yazid@mod.gov.my
Puan Natasha Qystina Josika binti Yassin PP3 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8082 03-2691 7564 natasha@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Gaithri A/P Chandran Pengarah Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8008 03-2691 7546 gaithri@mod.gov.my
Lt Kol Ahmad Kamar Bin Abdul Ghani PP1 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8017 03-2691 7564 ahmadkamar@mod.gov.my
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Kpl Shahrul bin Mat Isa Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 saharul@mod.gov.my
LK PNK Nor Muhamad bin Ahmad Kamal Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 -@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Nor Asmah Wati Binti Md Saimi PP6 (BKA) Unit Bayaran 03-2050 8156 03-2694 4639 noorasmah@mod.gov.my
Puan Norlela Binti Kamarudin PP1 (BKA) Unit Semak 03-2050 8152 03-2694 4639 aidid@mod.gov.my
Puan Sarimah binti Bismail Penolong Akauntan (KUP) Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Zukiman Bin Ab Hamid Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 zukiman@mod.gov.my
Encik Haripra Yoga Bin Lazuardi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8164 03-2694 4639 haripra@mod.gov.my
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Puan Nur Syazwani Binti Mohd Ismail Penolong Akauntan w29 (KUP) Unit Semak 03-2050 8165 03-2694 4639 nursyazwani@mod.gov.my
Puan Norsyazwana Binti Adnan Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 norsyazwana@mod.gov.my