• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nurulhuda Binti Supa'at Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8045 03-2691 7564 nurulhuda.supaat@mod.gov.my
Puan Siti Noorkhalijah binti Mhd Yusof Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8012 03-2691 7564 noorkhalijah@mod.gov.my
Encik Basiron bin Mahmud Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Nor Izzua Binti Ismail PP2 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8188 03-2691 7564 izzua@mod.gov.my
Cik Noor Ashikin binti Ibrahim PP4 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564
Puan Siti Aishah Binti Salleh Ketua Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8009 03-2691 7564 aishah.salleh@mod.gov.my
Mej Hasrudin bin Hashim PP2 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8130 03-2698 4850
Puan Gaithri A/P Chandran Pengarah Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8008 03-2691 7546 gaithri@mod.gov.my
Lt Kol Ahmad Kamar Bin Abdul Ghani PP1 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8017 03-2691 7564 ahmadkamar@mod.gov.my
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Kpl Shahrul bin Mat Isa Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 saharul@mod.gov.my
LK PNK Nor Muhamad bin Ahmad Kamal Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 -@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Norfarhana Binti Mohamed Manshawi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Bayaran 03-2050 8164 norfarhana@mod.gov.my
Encik Haripra Yoga Bin Lazuardi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8164 03-2694 4639 haripra@mod.gov.my
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Puan Nur Syazwani Binti Mohd Ismail Penolong Akauntan w29 (KUP) Unit Semak 03-2050 8165 03-2694 4639 nursyazwani@mod.gov.my
Puan Norsyazwana Binti Adnan Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 norsyazwana@mod.gov.my
Puan Norhayati Binti Puteh Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 norhayati.puteh@mod.gov.my
Encik Mohamad Izuan bin Johari PP4 (BKA) Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 izuan.johari@mod.gov.my