• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nur Fazliyana Binti Mohd Ali Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 fazliyana@mod.gov.my
Cik Che Gayah binti Aziz Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 gayah@mod.gov.my
Cik Nurul Ashikin binti Abdullah Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 nurulashikin@mod.gov.my
Puan Nor Rofishah Binti Rusli Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 rofishah@mod.gov.my
En Mohd Hasrul Bin Ahmat Khohairi Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 mohdhasrul@mod.gov.my
Puan Normakiah Binti Mohamad Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 normakiah@mod.gov.my
Pn Nordiyati Bt Awang Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 nordiyati@mod.gov.my
Pn Parameswary Rathar Pen. Pegawai Tadbir N27 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8117 03-2698 4850 -@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Mohd Afizi bin Mazelan Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8086 03-2691 7564 afizi@mod.gov.my
Puan Nor Lenny Binti Sahari Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8183 03-2691 7564 norlenny@mod.gov.my
Puan Nurulhuda Binti Supa'at Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8045 03-2691 7564 nurulhuda.supaat@mod.gov.my
Puan Zyasfitri Ismawati binti Awang Ismail Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8182 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Siti Noorkhalijah binti Mhd Yusof Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8012 03-2691 7564 noorkhalijah@mod.gov.my
Puan Nor Izzua Binti Ismail PP2 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8188 03-2691 7564 izzua@mod.gov.my
Encik Basiron bin Mahmud Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Siti Aishah Binti Salleh Ketua Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8009 03-2691 7564 aishah.salleh@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Fadil Hikma Bin Kamal Bharin Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 fadilhikma@mod.gov.my
Encik Serin Bin Deman Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 serin@mod.gov.my
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my
Encik Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 -@mod.gov.my