• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Zatul'itri Farizan Binti Shamsudin Pengarah Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8004 03-2691 7564 zatul@mod.gov.my
Puan Natasha Qystina Josika binti Yassin Penolong Pengarah 3 Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564 natasha@mod.gov.my
Puan Yang Sofia binti Mohd Noor Penolong Pengarah 2 Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8188 03-2691 7564 yang.sofia@mod.gov.my
Puan Prathibah A/P Supramaniam Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8183 03-2691 7564 prathibah@mod.gov.my
Puan Siti Aishah Binti Salleh Ketua Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8009 03-2691 7564 aishah.salleh@mod.gov.my
Encik Azmi Bin Ahmad Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564
Encik Aizul Azlizam bin Semana Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-20508183 03-26917546 aizulazlizam@mod.gov.my
Encik Muhammad Zamri Bin Ab Kadir Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8054 03-2691 7564 zamri.kadir@mod.gov.my
Encik Noisham Mustafa Bin Abd Razak Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Noorfitirah binti Razali Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-20508010 03-26917546 noorfitirah@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Rafiqah binti Zakariyah Penolong Pengarah 7 Unit Bayaran 03-2050 8156 03-2694 4639 rafiqah@mod.gov.my
En Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8071 03-2694 4639 afzam@mod.gov.my
Norfarhana Binti Mohamed Manshawi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-26944639 norfarhana@mod.gov.my

Bhg Pengurusan Maklumat

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nor Roziyana Binti Bahadun@Mohd Nor Pembantu Tadbir Unit Pentadbiran 03-2050 8108 03-2691 7561 roziyana@mod.gov.my
Puan Siti Asmah binti Ab Talib Pembantu Tadbir Unit Pentadbiran 03-2050 8110 03-2691 7561 wannormah@mod.gov.my
Cik Shaliza binti Shaaban Penolong Pengarah 1 Unit Pentadbiran 03-2050 8199 03-26917561 shaliza@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Normakiah Bt Muhammad Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508122 03-26984850 normakiah@mod.gov.my
Pn. Hasliza Bt Abd Wahab Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850 hasliza.wahab@mod.gov.my
Pn Nur Fazliyana Bt Mohd Ali Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508081 03-26984850
Encik Hairi bin Sharif Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508129 03-26984850 hairi@mod.gov.my