• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Kpl Shahrul bin Mat Isa Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 saharul@mod.gov.my
Encik Asri bin Abd Hamid Pengarah Bhg Kewangan dan Akaun 03-2050 8150 03-2694 4639 asri.hamid@mod.gov.my
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 4 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my
Puan Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
Puan Nor Roziyana Binti Bahadun@Mohd Nor Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8108 03-2691 7561 roziyana@mod.gov.my
Encik Mahathir bin Yusof Pengarah Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8100 03-2691 7561 mahathir.yusof@mod.gov.my
Puan Wan Normah binti Wan Saad Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 wannormah@mod.gov.my
Puan Lena Anggie Penolong Pengarah 3 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 lena@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norhayati Binti Puteh Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 norhayati.puteh@mod.gov.my
Encik Sukriman bin Mohd Yasin PP7 (BKA) Unit Tadbir 03-2050 8167 03-2694 4639 sukriman@mod.gov.my
Encik Amirul Bin Rehan Pembantu Tadbir Unit Tadbir 03-2050 8080 03-2694 4639 amirrul@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Parameswary Rathar Penyelia Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508114
Encik Mohd Misuari bin Abdullah Pengarah Unit Pencen Tadbir 03-20508015 03-26940694 misuari@mod.gov.my
PW1 Haryati bt Hamdani Penyelia Kanan Unit Pencen Tadbir 03-20508127 03-26940694 haryati@mod.gov.my
Puan Sabarina bt Ismail Pembantu Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508114 sabarina.ismail@mod.gov.my
Puan Faridah bt Mohd Riffin Pembantu Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508111 faridah.riffin@mod.gov.my