• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nor Izzua Binti Ismail PP2 (BKP) Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8188 03-2691 7564 izzua@mod.gov.my
Puan Siti Noorkhalijah binti Mhd Yusof Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8012 03-2691 7564 noorkhalijah@mod.gov.my
Encik Basiron bin Mahmud Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Puan Siti Aishah Binti Salleh Ketua Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8009 03-2691 7564 aishah.salleh@mod.gov.my
Mej Hasrudin bin Hashim PP2 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8130 03-2698 4850
Encik Mohd Najib bin Dawod Pengarah Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8195 03-2691 7546 -@mod.gov.my
Lt Kol Ahmad Kamar Bin Abdul Ghani PP1 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8017 03-2691 7564 ahmadkamar@mod.gov.my
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my
Encik Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Puan Nur Syazwani Binti Mohd Ismail Penolong Akauntan w29 (KUP) Unit Semak 03-2050 8165 03-2694 4639 nursyazwani@mod.gov.my
Puan Norsyazwana Binti Adnan Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 norsyazwana@mod.gov.my
Puan Norhayati Binti Puteh Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 norhayati.puteh@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
En Mohd Hasrul Bin Ahmat Khohairi Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 mohdhasrul@mod.gov.my
Raja Muhamad Zaki bin Raja Sulong Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8081 03-2698 4850 rajazaki@mod.gov.my
Pn Nordiyati Bt Awang Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 nordiyati@mod.gov.my
Kpl Mohd Shukri Bin Abd Rahim Kerani ZA4 Unit Pencen Perubatan 03-2050 8122 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Pn Zuraini Bt Zakaria Pembantu Tadbir N22 (KUP) Unit Pencen Pelarasan 03-2050 8050 03-2698 4850 zuraini.zakaria@mod.gov.my
Pn Hamidah Bt Hashim Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Pelarasan 03-2050 8050 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Sjn Clayton ak Marang Penyelia Unit Pencen Pelarasan 03-2050 8121 03-2698 4850 clayton@mod.gov.my