• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Noraini Binti Baharom Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8193 03-2691 7564 noraini.baharom@mod.gov.my
En Azlan bin Mohd Hassan Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8010 03-2691 7564
Puan Nuraini Hazwani binti Alias Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-26917546 nuraini@mod.gov.my
Puan Manisah Binti Mohd Yasin Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8044 03-2691 7564 manisah@mod.gov.my
Puan Zyasfitri Ismawati binti Awang Ismail Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8182 03-2691 7564 zyasfitri@mod.gov.my
En. Mohammad Khairie bin Sawal Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-26917546 khairie@mod.gov.my
Puan Nor Lenny Binti Sahari Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8183 03-2691 7564 norlenny@mod.gov.my
Puan Siti Noorkhalijah binti Mhd Yusof Pembantu Tadbir Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8012 03-2691 7564 noorkhalijah@mod.gov.my
En Basiron bin Mahmud Pemandu Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8053 03-2691 7564
Puan Nurulhuda Binti Supa'at Peg. Khidmat Pelanggan Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8045 03-2691 7564 nurulhuda.supaat@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nelly binti Laiti Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850 nelly@mod.gov.my
PW 11 Rina Shaliza binti Nasir Penyelia Unit Faedah Perubatan 03-20508079 03-26984850 rinashaliza@mod.gov.my
En Raja Muhamad Zaki bin Raja Sulong Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508081 03-26984850
Kpl Mohd Azlan bin Asa’ari Kerani Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850
Cik Valliammal A/P Mohan Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508122 03-26984850 valliammal@mod.gov.my
En Hairi bin Sharif Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850 hairi@mod.gov.my
Puan Shalini Bt Sharif Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850 shalini@mod.gov.my
En Mohd Hasrul Bin Ahmat Khohairi Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508122 03-26984850

Bhg Pengurusan Maklumat

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Shaliza binti Salim Penolong Pengarah 12 Unit Pentadbiran 03-20508110 03-26917561 shaliza.salim@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Norfarahanim binti Wira Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 norfarahanim@mod.gov.my