• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Haripra Yoga Bin Lazuardi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8164 03-2694 4639 haripra@mod.gov.my
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Encik Sukriman bin Mohd Yasin PP7 (BKA) Unit Tadbir 03-2050 8167 03-2694 4639 sukriman@mod.gov.my
Encik Amirul Bin Rehan Pembantu Tadbir Unit Tadbir 03-2050 8080 03-2694 4639 amirrul@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Nik Ahmad Farish bin Ayub PP3 (BKS) Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8026 03-2691 7564 -@mod.gov.my
Encik Asri bin Abd Hamid Pengarah Bhg Kewangan dan Akaun 03-2050 8150 03-2694 4639 asri.hamid@mod.gov.my
Encik Mohd Azlisham Bin Shamsuri Penolong Pengarah 6 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8107 03-2691 7561 mohdazlisham@mod.gov.my
Cik Shaliza binti Shaaban Penolong Pengarah 1 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8199 03-26917561 shaliza@mod.gov.my
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Puan Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 3 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my
Cik Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
Puan Nor Roziyana Binti Bahadun@Mohd Nor Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8108 03-2691 7561 roziyana@mod.gov.my
Encik Mahathir bin Yusof Pengarah Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8100 03-2691 7561 mahathir.yusof@mod.gov.my
Puan Wan Normah binti Wan Saad Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 wannormah@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Faridah bt Mohd Riffin Pembantu Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508111 faridah.riffin@mod.gov.my
Encik Hairul Anuwar bin Mohd Saroji Pembantu Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508114
Encik Muhammad Aeezaq bin Husni Pembantu Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508111
Puan Parameswary Rathar Penyelia Tadbir Unit Pencen Tadbir 03-20508114