• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Kpl Kosong Kerani ZA4 Unit Pencen Pelarasan 03-2050 8121 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Faridah Bt Mohd Riffin Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Kad Bekas Tentera 03-2050 8111 03-2698 4850 faridah.riffin@mod.gov.my
En Muhammad Aezzaq Bin Husni Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Kad Bekas Tentera 03-2050 8050 03-2691 7564 aezzaq@mod.gov.my
KPL Kosong Kerani ZA4 Unit Pencen Kad Bekas Tentera 03-2050 8111 03-2691 7564 -@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Mohamad Izuan bin Johari PP4 (BKA) Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 izuan.johari@mod.gov.my
Puan Norlela Binti Kamarudin PP1 (BKA) Unit Semak 03-2050 8152 03-2694 4639 aidid@mod.gov.my
Puan Sarimah binti Bismail Penolong Akauntan (KUP) Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Encik Zukiman Bin Ab Hamid Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8160 03-2694 4639 zukiman@mod.gov.my
Encik Haripra Yoga Bin Lazuardi Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8164 03-2694 4639 haripra@mod.gov.my
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Encik Sukriman bin Mohd Yasin PP7 (BKA) Unit Tadbir 03-2050 8167 03-2694 4639 sukriman@mod.gov.my
Encik Amirul Bin Rehan Pembantu Tadbir Unit Tadbir 03-2050 8080 03-2694 4639 amirrul@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Kpl Shahrul bin Mat Isa Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 saharul@mod.gov.my
Encik Hairi Bin Sharif Pembantu Tadbir Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8041 03-26917546 hairi@mod.gov.my
KOSONG Pembantu Tadbir Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8024 03-2691 7546 -@mod.gov.my
LK PNK Nor Muhamad bin Ahmad Kamal Kerani Bhg Kerjaya, Sosioekonomi & NBOS 03-2050 8028 03-2691 7546 -@mod.gov.my
Encik Asri bin Abd Hamid Pengarah Bhg Kewangan dan Akaun 03-2050 8150 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 4 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my