• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 4 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my
Puan Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
UNIT KAD VETERAN ATM Bhg Pencen 03-2050 8121 03-2698 4850 -@mod.gov.my
UNIT FAEDAH KEMATIAN Bhg Pencen 03-2050 8145/ 8133/ 8126/ 8116 03-2694 0694 -@mod.gov.my
UNIT PENYELARASAN FAEDAH PERSARAAN Bhg Pencen 03-2050 8128/ 8126 03-2694 0694 -@mod.gov.my
UNIT INSPEKTORAT Bhg Pencen 03-2050 8131/ 8130 03-2694 0694 -@mod.gov.my
UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN Bhg Pencen 03-2050 8114/ 8127 03-2694 0694 -@mod.gov.my
UNIT FAEDAH PERKHIDMATAN Bhg Pencen 03-2050 8129/ 8078/ 8066/ 8119/ 8115 03-2698 4850 -@mod.gov.my
UNIT FAEDAH PERUBATAN Bhg Pencen 03-2050 8122/ 8075/ 8081/ 8117/ 8120 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Kapt Roberto Harahap PP3 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8170 03-2691 7546
Puan Nazira binti Ismail Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8016 03-2691 7546 nazira@mod.gov.my
Puan Norasyiken binti Mat Saleh Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546 -@mod.gov.my
Lt Kol Azman bin Zainal TUDM PP1 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8026 03-2691 7546 azman2156@mod.gov.my
Puan Nor Syuhada Sitoy binti Hashim Pembantu Tadbir (Kewangan) Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546
Encik Jafrizul bin Jamhuri Pengarah Bhg Dasar 03-2050 8006 03-2691 7546 jafrizul@mod.gov.my
Puan Noraini binti Mohammad Yapis Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546 noraini.yapis@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Mohd Misuari bin Abdullah Pengarah Unit Pencen Tadbir 03-20508015 03-26940694 misuari@mod.gov.my