• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Azlinda Binti Abdul Azis Pem. Tad. Kew. W19 Unit Pencen Pelarasan 03-2050 8128 03-2694 0694 -@mod.gov.my
En Muhammad Aezzaq Bin Husni Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Kad Bekas Tentera 03-2050 8121 03-2698 4850 aezzaq@mod.gov.my
Puan Faridah Binti Mohd Riffin Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Kad Bekas Tentera 03-2050 8121 03-2698 4850 faridah.riffin@mod.gov.my
PW I Haryati Binti Hamdani Penyelia Kanan Unit Pencen Tadbir 03-2050 8127 03-2694 0694 haryati@mod.gov.my
Kpl Nur Fatihah Binti Abd Ghani Kerani ZA4 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Kpl Syahirah Binti Ramli Kerani ZA4 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Puan Zainita Binti Abdul Raman @ Abdul Rahman Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 zainita@mod.gov.my
Puan Sabarina Binti Ismail Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8114 03-2694 0694 sabarina.ismail@mod.gov.my
Encik Hairi Bin Sharif Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 hairi@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Juli Binti Jamiang Pembantu Tadbir Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 juli@mod.gov.my
Encik Sukriman bin Mohd Yasin PP7 (BKA) Unit Tadbir 03-2050 8167 03-2694 4639 sukriman@mod.gov.my
Encik Amirul Bin Rehan Pembantu Tadbir Unit Tadbir 03-2050 8080 03-2694 4639 amirrul@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Asri bin Abd Hamid Pengarah Bhg Kewangan dan Akaun 03-2050 8150 03-2694 4639 -@mod.gov.my
Puan Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
Puan Nor Roziyana Binti Bahadun@Mohd Nor Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8108 03-2691 7561 roziyana@mod.gov.my
Encik Mahathir bin Yusof Pengarah Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8100 03-2691 7561 mahathir.yusof@mod.gov.my
Puan Wan Normah binti Wan Saad Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 wannormah@mod.gov.my
Puan Lena Anggie Penolong Pengarah 3 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 lena@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Ishak Penolong Pengarah 9 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8141 03-2691 7561 noraini.ishak@mod.gov.my
Puan Wan Raihan Binti Wan Mohamad Penolong Pengarah 5 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8101 03-2691 7561 wanraihan@mod.gov.my