• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Noor Ashikin binti Ibrahim Penolong Pengarah 4 Bhg Khidmat Pengurusan 03-2050 8185 03-2691 7564 noorashikin@mod.gov.my
Kpl Shahrul bin Mat Isa Kerani Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-2050 8028 03-2691 7546 saharul@mod.gov.my
BM PNK Shahirman bin Shamsudin Kerani Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-2050 8028 03-2691 7546
En. Muhamad Najwa Nizam bin Mohamed Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-20508195 03-26917546
En Mohd Zaidi bin Shafie Pembantu Tadbir Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-20508041 03-26917546 zaidi.shafie@mod.gov.my
Lt Mohd Zulfadzlie bin Mohd Zaki Penolong Pengarah 2 Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-2050 8090 03-26917546 zulfadzlie@mod.gov.my
Puan Nor Suzila binti Mohamad Pembantu Tadbir Bhg Kerjaya dan Sosioekonomi 03-20508024 03-26917546 norsuzila@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
En Fadil Hikma bin Kamal Bharin Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 fadilhikma@mod.gov.my
Puan Suhaili Binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir Unit Bayaran 03-2050 8164 03-2694 4639 suhaili.rasat@mod.gov.my
Puan Sarimah binti Bismail Penolong Akauntan (KUP) Unit Semak 03-2050 8158 03-2694 4639
Encik Mohamad Aidiazhar bin Mat Yasin Pembantu Tadbir (Kew W19) Unit Semak 03-2050 8135 03-2694 4639 aidiazhar@mod.gov.my
Encik Hanif bin Hanapi Pembantu Tadbir Unit Semak 03-20508135 03-26944639 hanif@mod.gov.my
Cik Noorafifah binti Mohamed Pembantu Tadbir Unit Semak 03-20508160 03-26944639
Puan Norbaizura binti Zolkefli Penolong Pengarah 4 Unit Semak 03-2050 8157 03-2694 4639 norbaizura.zolkefli@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Zarina Bt Zainal Abidin Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508181 03-26984850
Pn Nor Rofishah Bt Rusli Pembantu Tadbir Unit Faedah Perubatan 03-20508075 03-26984850 rofishah@mod.gov.my
Cik Azlinda Bt Azis Pembantu Tadbir Unit Pelarasan Faedah 03-20508128 03-26940694 azlinda.azis@mod.gov.my

Bhg Pengurusan Maklumat

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Fakhriah binti Said @ Hassan Penolong Pengarah 4 Unit Pengurusan Data dan Aplikasi Sokongan 03-2050 8101 03-2691 7561 fakhriah@mod.gov.my
Cik Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Unit Pengurusan Data dan Aplikasi Sokongan 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
Puan Siti Nur Rafida Bt Md Ramzan Penolong Pengarah 13 Unit Pengurusan Data dan Aplikasi Sokongan 03-20508101 03-26917561 nurrafida@mod.gov.my