• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norhidayu Mohamad Salleh Penolong Pengarah 8 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8118 03-2691 7561 norhidayu@mod.gov.my
Puan Nor Roziyana Binti Bahadun@Mohd Nor Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8108 03-2691 7561 roziyana@mod.gov.my
Encik Mahathir bin Yusof Pengarah Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8100 03-2691 7561 mahathir.yusof@mod.gov.my
Puan Wan Normah binti Wan Saad Pembantu Tadbir Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 wannormah@mod.gov.my
Puan Lena Anggie Penolong Pengarah 3 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 lena@mod.gov.my
Puan Noraini Binti Ishak Penolong Pengarah 9 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8141 03-2691 7561 noraini.ishak@mod.gov.my
Puan Wan Raihan Binti Wan Mohamad Penolong Pengarah 5 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8101 03-2691 7561 wanraihan@mod.gov.my
Encik Syamsul Muhaiyudin Bin Musa Juruteknik Komputer Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 muhaiyudin@mod.gov.my
Encik Mohd Azlisham Bin Shamsuri Penolong Pengarah 6 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8107 03-2691 7561 mohdazlisham@mod.gov.my
Shaliza binti Shaaban Penolong Pengarah 1 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8199 03-26917561 shaliza@mod.gov.my
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Kapt Herlina Muh Yunus PP4 (Unit Pencen Terbitan) Bhg Pencen 03-2050 8116 03-2698 4850 herlina@mod.gov.my
Kapt Salim Bin Ibrahim PP2 (Unit Perubatan) Bhg Pencen 03-2050 8120 03-2698 4850 salim@mod.gov.my
Kapt Khairul Abidin Bin Nain PP5 (Unit Pelarasan Pencen) Bhg Pencen 03-2050 8113 03-2698 4850 khairulabidin@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
PW I Jamnah Binti Mat Penyelia Kanan Unit Pencen Tadbir 03-2050 8127 03-2698 4850 jamnah@mod.gov.my
Encik Mohd Hasnor bin Hasan Pembantu Tadbir N11 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8111 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Kpl Syahirah binti Ramli Kerani ZA4 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8114 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Sabarina Binti Ismail Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8114 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Kpl Aza Nor Azma Binti Mohd Rabiar Kerani ZA4 Unit Bilik Fail 03-2050 8050 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Kpl Mohd Rafide Bin Mohd Sharkawi Kerani ZA4 Unit Bilik Fail 03-2050 8050 03-2698 4850 rafide@mod.gov.my