• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Encik Syamsul Muhaiyudin Bin Musa Juruteknik Komputer Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8110 03-2691 7561 muhaiyudin@mod.gov.my
Encik Mohd Azlisham Bin Shamsuri Penolong Pengarah 6 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8107 03-2691 7561 mohdazlisham@mod.gov.my
Shaliza binti Shaaban Penolong Pengarah 1 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8199 03-26917561 shaliza@mod.gov.my
Encik Mohd Jafri Bin Ahmad Moktar Penolong Pengarah 7 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8104 03-2691 7561 jafri@mod.gov.my
Norlinda Irdayu Binti Yaacob Penolong Pengarah 10 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8088 03-2691 7561 irdayu@mod.gov.my
Encik Uthayan a/l Iyana Penolong Pengarah 2 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8105 03-2691 7561 uthayan@mod.gov.my
Encik Ahmad Fauzi Bin Mat Jam Penolong Pengarah 4 Bhg Pengurusan Maklumat 03-2050 8106 03-2691 7561 fauzi.matjam@mod.gov.my
Encik Mohd Misuari Bin Abdullah Pengarah Bahagian Bhg Pencen 03-2050 8015 03-2694 0694 misuari@mod.gov.my
Mej Abdul Rahim Bin Musa PP1 (Unit Faedah Perkhidmatan & Perubatan) Bhg Pencen 03-2050 8115 03-2698 4850 rahim.musa@mod.gov.my
Kapt Herlina Binti Muh Yunus PP4 (Unit Perubatan) Bhg Pencen 03-2050 8120 03-2698 4850 herlina@mod.gov.my
Mej Salim Bin Ibrahim PP2 (Unit Faedah Kematian & Inspektorat) Bhg Pencen 03-2050 8130 03-2694 0694 salim@mod.gov.my
Kapt Khairul Abidin Bin Nain PP3 (Unit Penyelarasan Faedah Persaraan) Bhg Pencen 03-2050 8126 03-2694 0694 khairulabidin@mod.gov.my
Kapt Wan Mohd Lutfi Bin Wan Ghazali PP5 (Unit Faedah Kematian) Bhg Pencen 03-2050 8116 03-2694 0694 lutfi@mod.gov.my
Kosong PP6 (Unit Faedah Perkhidmatan) Bhg Pencen 03-2050 8113 03-2698 4850 -@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Parameswary Rathar Pen Peg Tadbir N29 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Pbt Zahirah Binti Zakaria Kerani ZA4 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Kpl Mohamad Shahirul Bin Shahidan Kerani ZA4 Unit Pencen Tadbir 03-2050 8131 03-2694 0694 -@mod.gov.my
En Hairul Anuwar Bin Mohd Saroji Pembantu Am Pej Unit Pencen Tadbir 03-2050 8114 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Kpl Mohd Azlan Bin Asa'ari Kerani ZA4 Unit Bilik Fail 03-2050 8129 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Kpl Gelbert Teiang ak Sapiyan Kerani ZA4 Unit Bilik Fail 03-2050 8129 03-2698 4850 -@mod.gov.my