• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Nor Syuhada Sitoy binti Hashim Pembantu Tadbir (Kewangan) Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546
Encik Jafrizul bin Jamhuri Pengarah Bhg Dasar 03-2050 8006 03-2691 7546 jafrizul@mod.gov.my
Puan Noraini binti Mohammad Yapis Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546 noraini.yapis@mod.gov.my
Mej Mohd Rosdi bin Che Mohd Nasir TUDM PP2 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8019 03-2691 7546 mohdrodsdi.cmn@mod.gov.my
Kapt Roberto Harahap PP3 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8170 03-2691 7546
Puan Nazira binti Ismail Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8016 03-2691 7546 nazira@mod.gov.my
Puan Norasyiken binti Mat Saleh Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546 -@mod.gov.my
Lt Kol Azman bin Zainal TUDM PP1 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8026 03-2691 7546 azman2156@mod.gov.my
Puan Siti Noor Hajar Binti Abu Hassan Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8029 03-2694 6863 noorhajar@mod.gov.my
Cik Yang Sofia Binti Mohd Noor PP1 (BK) Bhg Kebajikan 03-2050 8033 03-2694 6863 yangsofia@mod.gov.my
Puan Nalini A/P Moorty Pengarah Bhg Kebajikan 03-2050 8014 03-2694 6863 nalini@mod.gov.my
Cik Norhafiza binti Samsudin Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8038 03-2694 6863 -@mod.gov.my
Puan Mariyamal Arumugam PP3 (BK) Bhg Kebajikan 03-2050 8036 03-2694 6863 mariyamal@mod.gov.my
Kplu Khairul Najme bin Abdul Rahaman Koperal Bhg Kebajikan 03-2050 8029 03-2694 6863 khairulnajme@mod.gov.my
Puan Siti Hajar Bt Osman PP2 (BK) Bhg Kebajikan 03-2050 8034 03-2694 6863 hajar@mod.gov.my
Puan Siti Zanariah Binti Ismail Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8029 03-2694 6863 sitizanariah@mod.gov.my
Puan Nor Azian Binti Othman Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8032 03-2694 6863 norazian@mod.gov.my
Puan Rafeqa Binti Abd Mujib Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8038 03-2694 6863 rafeqa@mod.gov.my
Puan Nur'ain Binti Abu Bakar Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8029 03-2694 6863 -@mod.gov.my
Puan Mariatunnisa binti Azmilumur Pembantu Tadbir Caw. Selangor/Kuala Lumpur 03-2050 8060 03-2694 6863 -@mod.gov.my