• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN Bhg Pencen 03-2050 8114/ 8127 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Hj Nasaruddin bin Mohd Zainal Penolong Pengarah 7 Bhg Pencen 03-20508131 03-26940694 nasaruddin.zainal@mod.gov.my
Encik Mohd Misuari bin Abdullah Pengarah Bhg Pencen 03-20508015 03-26940694 misuari@mod.gov.my
Cik Zuleeza binti Satiman Penolong Pengarah 8 Bhg Pencen 03-20508131 03-26940694 zuleeza@mod.gov.my
UNIT FAEDAH PERKHIDMATAN Bhg Pencen 03-2050 8129/ 8078/ 8066/ 8119/ 8115 03-2698 4850 -@mod.gov.my
PW1 Haryati bt Hamdani Penyelia Kanan Bhg Pencen 03-20508127 03-26940694 haryati@mod.gov.my
UNIT FAEDAH PERUBATAN Bhg Pencen 03-2050 8122/ 8075/ 8081/ 8117/ 8120 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Parameswary Rathar Penolong Pengarah 9 Bhg Pencen 03-20508131 03-26940694 parameswary.rathar@mod.gov.my
UNIT KAD VETERAN ATM Bhg Pencen 03-2050 8121 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Mejar Abd Rahim bin Musa Penolong Pengarah 1 Bhg Pencen 03-20508115 03-26984850 rahim.musa@mod.gov.my
Mejar Salim bin Ibrahim Penolong Pengarah 2 Bhg Pencen 03-20508130 03-26940694 salim@mod.gov.my
UNIT FAEDAH KEMATIAN Bhg Pencen 03-2050 8145/ 8133/ 8126/ 8116 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Kapt Khairul Abidin Bin Nain Penolong Pengarah 3 Bhg Pencen 03-20508147 03-26940694 khairulabidin@mod.gov.my
UNIT PENYELARASAN FAEDAH PERSARAAN Bhg Pencen 03-2050 8128/ 8126 03-2694 0694 -@mod.gov.my
Mej Mohd Rosdi bin Che Mohd Nasir TUDM Penolong Pengarah 2 Bhg Dasar 03-2050 8019 03-2691 7546 mohdrodsdi.cmn@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Kpl Gelebert Tetiang AK Marang Kerani Unit Bilik Fail 03-26984850
Cik Latifah Bt Hj Abdullah Pembantu Tadbir Unit Bilik Fail 03-26984850
En. Rahmat B. Abdol Talib Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 rahmat@mod.gov.my
Kpl Mohamad Shahirul B. Shahidan Kerani Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694
Cik Nasuha Bt Mohd Amri Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 nasuha@mod.gov.my