• Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).
  • Notice: Undefined index: query in _smart_paging_href_replace() (line 523 of /var/www/html/jhev2018/sites/all/modules/contrib/smart_paging/smart_paging.module).

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Lt Mohd Idzam bin Abdul Jan Penolong Pengarah 4 Bhg Dasar 03-2050 8173 03-2691 7546
Puan Nazira binti Ismail Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8016 03-2691 7546 nazira@mod.gov.my
Puan Farah Shazwani binti Mohd Taib Penolong Pengarah 3 Bhg Dasar 03-2050 8173 03-2691 7546
Lt Kol Azman bin Zainal TUDM PP1 (BD) Bhg Dasar 03-2050 8026 03-2691 7546 azman2156@mod.gov.my
Puan Nor Syuhada Sitoy binti Hashim Pembantu Tadbir (Kewangan) Bhg Dasar 03-2050 8142 03-2691 7546
Encik Jafrizul bin Jamhuri Pengarah Bhg Dasar 03-2050 8006 03-2691 7546 jafrizul@mod.gov.my
Cik Nur Syazana binti Shafiee Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-20508021 03-2691 7564 syazana@mod.gov.my
Puan Noraini binti Mohammad Yapis Pembantu Tadbir Bhg Dasar 03-2050 8021 03-2691 7546 noraini.yapis@mod.gov.my
Puan Nor Azian Binti Othman Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8032 03-2694 6863 norazian@mod.gov.my
Kpl Calvin A/L Thanaval Kerani Bhg Kebajikan 03-20508029 03-26946863
Puan Rafeqa Binti Abd Mujib Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8038 03-2694 6863 rafeqa@mod.gov.my
Puan Siti Norasilah bt Mohayas Penolong Pengarah 3 Bhg Kebajikan 03-20508036 03-2694 6863
Puan Nur'ain Binti Abu Bakar Pembantu Tadbir Bhg Kebajikan 03-2050 8029 03-2694 6863 -@mod.gov.my

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Kpl Syahirah binti Ramli Kerani Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694
En. Mohammad Hamzi B. Kasmun Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 hamzi.kasmun@mod.gov.my
En. Mohd Ramzi B. Zakaria Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 ramzi.zakaria@mod.gov.my
Lkpl Zahirah binti Zakaria Kerani Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694
Puan Zainita Bt Abd Rahman @ Abdul Rahim Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 zainita@mod.gov.my
En. Bahauddin B. Othman Pembantu Tadbir Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 bahauddin@mod.gov.my
Kpl Nur Fatiha binti Abd Ghani Kerani Unit Inspaktorat 03-20508131 03-26940694 nurfatiha@mod.gov.my