Direktori Staf

Page 
 of 12
Records 101 to 120 of 234
Bahagian
Unit
nama
Jawatan
Emel (@mod.gov.my)
Telefon
faks
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Rafiqah binti Zakariyah Pen. Akauntan rafiqah 03-2050 8156 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Fadil Hikma bin Kamal Bharin Pembantu Tadbir (KEW) fadilhikma 03-2050 8164 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Suhaili binti Abdul Rasat Pembantu Tadbir (KEW) suhaili 03-2050 8164 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Nor Farhana binti Mohamed Manshawi Pembantu Tadbir (KEW) norfarhana 03-2050 8164 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Norfarahanim binti Wira Pembantu Tadbir (KEW) norfarahanim 03-2050 8164 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Bayaran Muhammad Afzam bin Hanapi Pembantu Tadbir (P/O) afzam 03-2050 8071 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Tadbir Mohd Kamal bin Abu Samah Pembantu Tadbir (KEW) kamal.abusamah 03-2050 8167 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Tadbir Amirul bin Rehan Pembantu Operasi amirul 03-2050 8167 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Semak Mohd Ridhwan bin Abdullah Penolong Pengarah ridhwan.abdullah 03-2050 8198 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ En. Nasrul Hadi bin Shaharudin Pen. Akauntan nasrul.shaharudin 03-2050 8153 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Noorhaslina binti Shariffudin Pembantu Tadbir (KEW) noorhaslina 03-2050 8154 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Tan Siok Keng Pembantu Tadbir (KEW) siokkeng 03-2050 8165 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Khairul Azhar bin Jamaludin Pen. Akauntan khairul.azhar 03-2050 8072 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Ruhayu binti Abd Raof Pen. Akauntan ruhayu 03-2050 8162 03-26944639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Suhaira binti Mohd Yusssof Pen. Akauntan suhaira 03-2050 8162 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Nur Syazwani binti Mohd Ismail Pen. Akauntan nursyazwani 03-2050 8165 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Mazura binti Nayan Pembantu Tadbir (P/O) mazura 03-2050 8073 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit PTJ Norhasnida binti Che Hassan Pembantu Tadbir (KEW) norhasnida 03-2050 8163 03-2694 4639
Bahagian Kewangan & Akaun Unit Semak Cik Shirly binti Halid Pembantu Tadbir (P/O) - 03-2050 8071 03-2694 4639
Bahagian Pencen Unit Faedah Perkhidmatan dan HU Mej Abdul Rahim bin Musa Penolong Pengarah rahim.musa 03-2050 8115 03-2698 4850