Direktori Staf

Mukasurat 
 of 13
Bilangan 41 to 60 of 242
Bahagian
Unit
Nama
Jawatan
Emel (@mod.gov.my)
Telefon
Faks
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Muhamad Najwa Nizam bin Mohamed Penolong Pengarah najwanizam 03-2050 8017 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Razihan binti Ab Rashid Penolong Pengarah razihan 03-2050 8026 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Nor Suzila binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) norsuzila 03-2050 8024 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Mohd Zaidi bin Shafie Ketua Pembantu Tadbir zaidi.shafie 03-2050 8041 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Kpl Saharul bin Mat Isa Kerani - 03-2050 8028 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi BM PNK Shahirman bin Shamsudin Kerani - 03-2050 8028 03-2691 7564
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Norfarhani binti Zakaria Penolong Pengarah norfarhani 03-2050 8034 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Cik Haniss Hadijaa binti Ramli Penolong Pengarah - 03-2050 8036 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Siti Norasilah binti Mohayas Penolong Pengarah - 03-2050 8033 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Siti Noor Hajar binti Abu Hassan Pembantu Tadbir (P/O) noorhajar 03-2050 8029 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan NurAin binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) nurain 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Rafeqa binti Abd Mujib Pembantu Tadbir (P/O) rafeqa 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Siti Zanariah binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) sitizanariah 03-2050 8029 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Nor Azian binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) norazian 03-2050 8032 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Nur Hidayah binti Azhar Pembantu Tadbir (KEW) hidayah.azhar 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Muhammad Zairi bin Makmor Pembantu Tadbir (KEW) zairi.makmor 03-2050 8029 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Lkpl Calvin a/l Thanaval Kerani - 03-2050 8033 03-2694 6863
Bahagian Khidmat Pengurusan Unit PJM Lt Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar TLDM Ketua Unit yazid 03-2050 8011 03-2691 7564
Bahagian Khidmat Pengurusan Bahagian Khidmat Pengurusan Yang Sofia binti Mohd Noor Penolong Pengarah yang.sofia 03-2050 8188 03-2691 7564
Bahagian Khidmat Pengurusan Bahagian Khidmat Pengurusan Natasha Qystina Josika binti Yassin Penolong Pengarah natasha 03-2050 8082 03-2691 7564